Do góry

O NAS

Nasza historia

Georgia Adventure Club z siedzibą w Tbilisi, jest jedna z najszybciej rozwijających się firm turystycznych na rynku gruzińskim. Naszą przygodę na Kaukazie kontynuujemy już od 15 lat, organizując wyjazdy na zamówienie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie turystom wakacji, jakie sami chcielibyśmy przeżyć. Dzięki doświadczeniu i zdobytym kontaktom nasze autorskie programy gwarantują spotkanie z folklorem, zwiedzanie bez pośpiechu, kolacje w prywatnych winnicach, warsztaty kulinarne u znajomych gospodarzy, noclegi w urokliwych miejscach, przewodników z pasją i transport na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami jechać?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających polskich firm w Gruzji i mamy bogate doświadczenie w organizacji wycieczek do tego kraju. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych turystów w trakcie całego pobytu. Dzięki znajomości lokalnych realiów możemy zaplanować wyjazdy w najdrobniejszych detalach, pozwalając klientom w spokoju cieszyć się upragnionym urlopem i atrakcjami. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy relaksu i powolnego poznawania miejscowego folkloru, jak i ci, którzy preferują aktywnie spędzać czas.

Tym, co wyróżnia nasze oferty jest dbałość o szczegóły i połączenie wysokiej jakości usług z autentyczną przygodą. Ogromna w tym zasługa naszego zespołu przewodników, którzy tworzą przyjazną atmosferę, pomagają doświadczyć prawdziwej gruzińskiej gościnności i dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wycieczki.

Poznaj nasz zespół

Chief executive officer

Marcin Rogalski

Chief Financial Officer

Manana Shetekauri

Senior Product Manager

Luka Gorgiladze

Senior Project Manager

Salome Chikhladze

Junior Product manager

Nina Janashvili