Do góry

ZASADY I WARUNKI

Regulamin Informacje ogólne

Prawo jazdy:

Przez rok od wjazdu do Gruzji można używać polskiego lub innego prawa jazdy (wydane musi być w alfabecie łacińskim lub cyrylicy).

Ograniczenia wieku:

Musisz mieć ukończone 21 lat i posiadać dokument prawa jazdy ważny minimum od roku. Jest to wymagane do ubezpieczenia

Każdy dodatkowy kierowca ubezpieczony jest pod tymi samymi warunkami, musi jednak prowadzić w obecności w samochodzie pierwszego kierowcy wymienionego w umowie.

Rezerwacja:

Samochód można zarezerwować na wiele sposobów:

Rezerwacja online: Możesz sprawdzić dostępne samochody na stronie bookings.georgiaadventureclub.com . Rezerwacja jest darmowa, możesz w niej dokonywać zmian lub anulowania w każdym momencie, bezpłatnie. Nie pobieramy przedpłat, nie pobieramy depozytów na większość samochodów, możliwe jest rozliczenie w gotówce w momencie wypożyczenia.

Jeśli masz pytania dotyczące rezerwacji napisz do nas i chętnie pomożemy.
Email:
info@georgiaadventureclub.com
Telefon/whatsapp: +995 558 142 307

Zmiana rezerwacji:

Możesz dokonać zmian w rezerwacji bezpłatnie do 24 h przed uzgodnionym terminem odbioru samochodu. Jeśli dokonałeś wpłaty zaliczki lub całej kwoty – wszelkie możliwe różnice zostaną Ci zwrócone (kwota może się różnić nieznacznie jeśli bank pobierze opłatę za transfer).

Odwołanie rezerwacji:

Masz prawo bezpłatnie odwołać rezerwację do 24 h przed uzgodnionym terminem odbioru samochodu. Jeśli dokonałeś wpłaty zaliczki lub całej kwoty – wszelkie możliwe różnice zostaną Ci zwrócone (kwota może się różnić nieznacznie jeśli bank pobierze opłatę za transfer).
Skrócenie rezerwacji i wcześniejsze oddanie samochodu w trakcie trwania wyjazdu jest jak najbardziej możliwe – niewykorzystana kwota będzie zwracana w wysokości 40% za niewykorzystane dni.

Pamiętaj: płatności kartą zostaną zwrócone w całości, jeśli zostały dokonane do 2 tygodni wstecz.

Powyżej 2 tygodni zostanie potrącona opłata za transfer 35 EUR.

Depozyt/zaliczka:

W celu rezerwacji nie musisz dokonywać żadnej przedpłaty. Rezerwację dokonaną online, mailowo lub telefonicznie masz w 100% zagwarantowaną. Wystarczy zatwierdzić / kliknąć link aktywacyjny, który dostaniesz mailem.

Płatność:

Kwota za wynajem samochodu musi być dokonana w dzień odbioru samochodu w całości. Nie pobieramy depozytów na większość naszych samochodów (*poza niektórymi modelami).

Metody płatności:

1.Gotówka

2.Transfer (musi być dokonany przynajmniej tydzień przed datą odbioru samochodu)wymagany również do faktury VAT.

3.Płatność kartą (tutaj 3,5 % wartości rezerwacji jest dodawane do kwoty) – może ona zostać dokonana w dniu odbioru samochodu (nie ma możliwości płatności kartą online). Aby dokonać zapłaty kartą proszę nas o ty poinformować do 24 h przed odbiorem samochodu.

Cena zawiera wszystkie podatki, 100% ubezpieczenia samochodu, nielimitowaną liczbę „drugiego kierowcy” oraz nielimitowany kilometraż.

Ubezpieczenie i wiek kierowcy:

Pełne ubezpieczenie samochodu w przypadku wypadku spowodowanego z Twojej winy.

Pełne ubezpieczenie samochodu w przypadku szkód dokonanych przez „trzecią stronę”.

Pełne ubezpieczenie samochodu w przypadku szkód dokonanych przez pożar, włamanie dokonanych przez „trzecią osobę”.

Pełne ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia innego pojazdu (niezależnie z czyjej winy) do 50.000$.

Pełne ubezpieczenie na akcesoria (lusterka, szyby itd.)

*Zniszczenia opon podczas wyprawy off roadowej nie jest wliczone w poczet ubezpieczenia przez firmy w Gruzji. Koszt wymiany opony wynosi około 95 EUR.

Każdy kierowca powyżej 21-go roku życia posiada powyższe ubezpieczenie, jeśli tylko główny kierowca podpisujący umowę jest obecny w samochodzie. Ubezpieczenie obejmuje tylko kierowcę.

Na specjalne żądanie ubezpieczyciela może być wymagane wcześniejsze dosłanie skanów dokumentów ( paszport, ID, prawo jazdy )

Przy każdej stłuczce, kolizji lub zdarzeniu, uszkodzeniu samochodu jest wymagane obowiązkowe wezwanie Policji – wymóg ubezpieczyciela w Gruzji.

Na drogi do Tuszeti, Chewsuretii, Lentekhi-Uszguli, Waszlowani obowiązują samochody z kategorii Difficult Off Road, przejazd inną kategorią będzie karany mandatem w wysokości 500€.

Odbiór/zwrot samochodu:

Godziny otwarcia naszego biura to 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Zarezerwowane samochody można odebrać bez dodatkowych kosztów 24/7 z wcześniejszym umówieniem się. Dostawa i odbiór samochodu (również 24/7) dokonywane jest za dodatkową opłatą (więcej informacji w procesie rezerwacji). W przypadku poważnej awarii lub uszkodzenia samochodu zastrzegamy sobie możliwość zamiany na samochód tej samej klasy.

Odbiór i zwrot z tego samego lub innego miejsca jest wliczone automatycznie w procesie rezerwacji. Przekraczanie granic samochodem jest możliwe ale odbiór i zwrot musi być dokonany na terenie Gruzji.

Za przekroczenie czasu oddania samochodu mogą być doliczone opłaty.

Przekraczanie granic:

Możesz wjechać naszym samochodem do następujących krajów: Armenia, Azerbejdżan (wyznaczonymi przejściami). Pamiętaj, że nie wszystkie samochody dozwolone są w Azerbejdżanie, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie.

Przekraczanie granic wymaga specjalnego zaświadczenia wydanego przez notariusza w dwóch językach i kosztuje 69 EUR.

Pamiętaj, że trwa to jeden dzień roboczy i może zostać dokonane przed Twoim przyjazdem, po wcześniejszym uzgodnieniu z nami i otrzymaniu kopii Twojego paszportu.

Dodatkowe:

Dodatkowe akcesoriaKoszt EUR na dzień
WIFI HotSpot 4GB9.00€ jednorazowo
Fotelik dziecięcy4.00€ za dzień
Zgoda notarialna na przekroczenie granicy69.00€ jednorazowo

Pełna lista akcesoriów oraz sprzętu kempingowego znajduje się w systemie rezerwacji.

PRZYKŁADOWA UMOWA NAJMU

Podsumowanie:

Georgia Adventure Club zapewni sprawną i satysfakcjonującą obsługę. Pomożemy Ci wybrać samochód zgodnie z oczekiwaniami i po najlepszej cenie.

Numer telefonu/whatsapp: +995 558 142 307

email: info@georgiaadventureclub.com

strona: bookings.georgiaadventureclub.com

YOUR ADVENTURE STARTS HERE